Dlažba Bottega Tiles Feelwood Blonde 24x150 Nat.
Code: 192238Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.26 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1500 mm |
| Width: | 240 mm |
| Series: | Bottega Tiles Feelwood |
| Dimension: | 24 x 150 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | B71001 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |