Dlažba Bottega Tiles Feelwood Smoke 20x120 Honed Rett.
Code: 192257Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Bottega Tiles Feelwood |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B71009 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |