Dlažba Brennero Mood Kenzia Silver decoro 45x90 Rett.
Code: 50044Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 7.5 kg |
| Color: | Šedá, Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Brennero Mood |
| Dimension: | 45 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | KESI2 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |