Dlažba Brennero Ricordi Profilo Bianco ang. est. 2,5x2,5
Code: 6756Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES BRENNERO RICORDI |
|---|---|
| Weight: | 0.01 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 25 mm |
| Width: | 25 mm |
| Series: | Brennero Ricordi |
| Dimension: | 2.5 x 2.5 x 0.7 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PROBAE |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |