Dlažba Brennero Venus Solitaire Gold Sand 60x120 Lapp. + Rett
Code: 50476Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.85 kg |
| Color: | Béžová, Zlatá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Brennero Venus |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SOGS12 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |