Dlažba Caesar Alchemy Tc. Mint 30x30 RT
Code: 49827Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.22 kg |
| Color: | Zelená, Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Caesar Alchemy |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,99 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |