Dlažba Caesar Alchemy Tc. Mint 60x60 GRIP RT 20mm
Code: 49850Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.44 kg |
| Color: | Zelená, Multicolor |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Caesar Alchemy |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Garáž, Pergola, Schody, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AFJS |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |