Dlažba Caesar Anima Wonder Glacier 120x278 Luc. Rett.
Code: 100343Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.92 kg |
| Color: | Šedá, Bílá, Leštěný |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2780 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Caesar Anima Wonder |
| Dimension: | 120 x 278 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,3221 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | AG4C |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |