Dlažba Caesar CiViC Cross Fusion 60x120 Mat. Rett.
Code: 205935Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.71 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Caesar Civic |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,856 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AIFO |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |