Dlažba Caesar Cocoon Joy Battiscopa 6,2x60 Rett. - sokl
Code: 74707Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 0.86 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 62 mm |
| Series: | Caesar Cocoon |
| Dimension: | 6.2 x 60 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AGT3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |