Dlažba Caesar Join Ink 30x60 Soft Rett.
Code: 82342Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.84 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Caesar Join |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AFAQ |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |