Dlažba Caesar Join Levity 120x120 Rett. (tloušťka 20mm)
Code: 82310Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.49 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Caesar Join |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AHE5 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |