Dlažba Caesar Join Levity 30x30 Comp. M Soft Rett.
Code: 162728Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.44 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Caesar Join |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,45 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AHWA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |