Dlažba Castelvetro Quartz Stones White 30x60 Rett.
Code: 23661Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.43 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Castelvetro Quartz |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CQR36R1 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |