Dlažba Century Ecostone TWO Castle Stone 50x100 Rett. (tl. 20mm)
Code: 26047Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 500 mm |
| Series: | Century Ecostone |
| Dimension: | 50 x 100 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 101382 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |