Dlažba Century Titan Indium Nat. Ret. 120x120
Code: 14782Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.14 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Century Titan |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 107217 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |