Dlažba Century Uptown Hamilton Two (tl. 20mm) 50x100
Code: 6953Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 500 mm |
| Series: | Century Uptown |
| Dimension: | 50 x 100 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 94559 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |