Dlažba Cerpa Agen Beige 29,2x58,5
Code: 20228Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.01 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 585 mm |
| Width: | 292 mm |
| Series: | Cerpa Agen |
| Dimension: | 29.2 x 58.5 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,37 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | C007 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |