Dlažba Cerpa Cerámica Concrete Beton Perla 58,5x58,5
Code: 20230Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 34 kg |
| Color: | Matný, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 585 mm |
| Width: | 585 mm |
| Series: | Cerpa Concrete |
| Dimension: | 58.5 x 58.5 x 0.9 |
| Packaging: | 1,71 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Concrete Beton P. 58,5*58,5 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |