Dlažba Cerpa Cerámica Stein Negro 75x75
Code: 20240Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| Color: | Matný, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 750 mm |
| Series: | Cerpa Stein |
| Dimension: | 75 x 75 |
| Packaging: | 1,13 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Břidlice |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Stein Negro 75*75 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |