Dlažba Cifre Kliff Hexagon Greige 26x27 Matt.
Code: 190839Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.4 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 270 mm |
| Width: | 260 mm |
| Series: | Cifre Kliff |
| Dimension: | 26 x 27 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 9 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika |
| Use: | Mozaika, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |