Dlažba Cifre Kliff Pearl 30x90 Matt. Rett.
Code: 190815Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 15.12 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.7 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Cifre Kliff |
| Dimension: | 30 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,35 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |