Dlažba Cifre Oyster Fresno Mate 9,8x59,3
Code: 78211Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.69 kg |
| Color: | Hnědá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 593 mm |
| Width: | 98 mm |
| Series: | Bestile Pamesa Wood |
| Dimension: | 9.8 x 59.3 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,87 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 048061 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |