Dlažba Cifre Reload Anthracite Mosaico ANTISLIP 30X30 Matt.
Code: 190941Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.9 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Cifre Reload |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 9 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Mozaika, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | GRIP (protiskluz) |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |