Dlažba CIR Di Pietra Runi Tortora 20x40 R11
Code: 50908Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | CIR Di Pietra |
| Dimension: | 20 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Garáž, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1078556 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |