Dlažba Cir Forever Color Yellow 6,5x25 Matt.
Code: 215833Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.28 kg |
| Color: | Žlutá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | CIR Forever Color |
| Dimension: | 6.5 x 25 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,57 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |