Dlažba CIR Italica Terra Battiscopa Arsa 6,5x40
Code: 238162Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE LOOK KAMENE |
|---|---|
| Weight: | 1.31 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | CIR Italica |
| Dimension: | 6.5 x 40 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 8 bm |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Cihla |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |