Dlažba CIR Italica Terra Nuova MIX 20x20
Code: 153225Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.19 kg |
| Color: | Antracitová, Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | CIR Italica |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Dekor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1086810 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |