Dlažba CIR Molo Audace Rosso D Amarte 40x60,8 R11
Code: 51108Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.16 kg |
| Color: | Cihlová, Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 608 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | CIR Molo Audace |
| Dimension: | 40 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,97 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Garáž, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1068529 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |