Dlažba CIR Reggio Nell´Emilia Rosta Nuova 40x40
Code: 50862Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Šedá, Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Cir Reggio Nell´Emilia |
| Dimension: | 40 x 40 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1059351 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |