Dlažba Codicer Amazon Nature RD3 22x90
Code: 55146Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.26 kg |
| Color: | Hnědá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 220 mm |
| Series: | Codicer Amazon |
| Dimension: | 22 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,18 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT05600 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |