Dlažba Codicer Aspdin Cotto Hex56
Code: 51735Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.42 kg |
| Color: | Hnědá, Oranžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 560 mm |
| Width: | 490 mm |
| Series: | Codicer Aspdin |
| Dimension: | 49 x 56 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT06527 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |