Dlažba Codicer Aspdin Grey Essence 25x25
Code: 70286Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.5 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Codicer Aspdin |
| Dimension: | 25 x 25 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT06688 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |