Dlažba Codicer Basic Hex56 White
Code: 54735Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.42 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 560 mm |
| Width: | 490 mm |
| Series: | Codicer Basic Hex 56 |
| Dimension: | 49 x 56 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT06518 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |