Dlažba Codicer Calgary Black 66x66
Code: 54917Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.52 kg |
| Color: | Antracitová, Šedá, Černá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 660 mm |
| Width: | 660 mm |
| Series: | Codicer Calgary |
| Dimension: | 66 x 66 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Koupelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT06303 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |