Dlažba Codicer Calzada Arco Granite Mix Grey 50x50
Code: 54921Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.26 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 500 mm |
| Series: | Codicer Calzada |
| Dimension: | 50 x 50 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,25 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton, Skladba |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT05725 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |