Dlažba Codicer Nusa Taupe 25x25
Code: 58639Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21 kg |
| Color: | Matný, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Codicer Nusa |
| Dimension: | 25 x 25 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT06434 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |