Dlažba Codicer Origin Green Kayak MIX 17x33
Code: 58903Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.12 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 330 mm |
| Width: | 170 mm |
| Series: | Codicer Origin |
| Dimension: | 17 x 33 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,78 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Květinové motivy |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT05901 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |