Dlažba Codicer Portland Silver 66x66
Code: 17787Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.37 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 660 mm |
| Width: | 660 mm |
| Series: | Codicer Portland |
| Dimension: | 66 x 66 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |