Dlažba Codicer Provenzal Alhama Grey 16 x 33
Code: 10402Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 22.84 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 330 mm |
| Width: | 160 mm |
| Series: | Codicer Alhama |
| Dimension: | 16 x 33 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Jíl, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 7317 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |