Dlažba Codicer Tibet Black 33x66
Code: 17452Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 26.81 kg |
| Color: | Matný, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 660 mm |
| Width: | 330 mm |
| Series: | Codicer Tibet |
| Dimension: | 33 x 66 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Koupelna, Kuchyně, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 7148 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |