Dlažba Codicer Tula 16x33 Provenzal
Code: 17512Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 24.69 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 330 mm |
| Width: | 160 mm |
| Series: | Codicer Tula |
| Dimension: | 16 x 33 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory, Extravagantní, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |