Dlažba Codicer Ural 50x50
Code: 17517Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 21.26 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 500 mm |
| Series: | Codicer Ural |
| Dimension: | 50 x 50 |
| Packaging: | 1,25 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 7344 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |