Dlažba Codicer Verín Brick 6x24,5
Code: 17581Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 24.5 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Codicer Verín |
| Dimension: | 6 x 2 |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 6571 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |