Dlažba Codicer Vinca White 44x66
Code: 51743Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.42 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 660 mm |
| Width: | 440 mm |
| Series: | Codicer Vinca |
| Dimension: | 44 x 66 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,16 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT06174 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |