Dlažba Coem Brit Stone Ocean 75x149,7 Nat. Rett.
Code: 102695Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.38 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1497 mm |
| Width: | 750 mm |
| Series: | Coem Brit Stone |
| Dimension: | 75 x 149 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,1227 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | BI718R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |