Dlažba Coem Cardoso Grigio Chiaro 60,4x90,6 Strutt. Rett. (Tl. 20mm)
Code: 78175Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.7 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 906 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | Coem Cardoso |
| Dimension: | 60.4 x 90.6 x 2 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,547 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 2PC93SR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |