Dlažba Coem Dualmood Grey 20x120 Matt. Rett.
Code: 191234Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.42 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Coem Dualmood |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VAS210R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |