Dlažba Coem Fossilia Dorato Nat. 30,5x61,4
Code: 68244Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.06 kg |
| Color: | Žlutá, Oranžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 614 mm |
| Width: | 305 mm |
| Series: | Coem Fossilia |
| Dimension: | 30.5 x 61.4 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,128 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Písek |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | FO369 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |