Dlažba Coem Golden Stone Gold Luc. Rett. 20,13x90,6
Code: 67791Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.93 kg |
| Color: | Oranžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 906 mm |
| Width: | 201 mm |
| Series: | Coem Golden Stone |
| Dimension: | 20.1 x 90.6 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,6416 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | JU298LR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |